Ambalajlama Hizmetleri

Ambalajlama

Evden eve nakliye hizmetlerimiz esnasında en çok önem verdiğimiz konuların başında ambalajlama çalışması gelmektedir. Uzman kadromuzun eşyalarınızın paketlenmesinde gösterdiği özen ve dikkatli çalışma sayesinde tüm eşyalarınız güvenli olarak yeni adresinize taşınmaktadır.

Ambalajlama

Eşyalarınız araçlarımıza aktarılmadan önce türüne göre olması gerektiği gibi en iyi şekilde ambalajlanmaktadır. Her bir malzeme ve eşyanın en güvenli şekilde nasıl paketlenmesi gerekiyorsa o şekilde elemanlarımız tarafından ambalajlanmaktadır. Evinizdeki gardrop, yemek masası, vitrin gibi sökülmesi gereken büyük eşyalar demonte edilir ve parçalar ayrı ayrı ambalajlanır. Daha sonra yeni adresinizde demonte edilmiş bu eşyaların tekrar montajı yapılır.

Ambalajlama

Evinizde önce eşyalarınızın ambalajlama çalışmasını yaparız. Ambalaj malzemelerimiz tüm çeşitleri ile kamyonlarımızda hazır bulunmaktadır. Hava kabarcıklı naylonlar, karton koliler, kırılacak eşyaların paketlenmesinde kullanılacak kraft kağıt ve ambalaj kağıtları, battaniyeler, koli bantları, plastik fıçılar gibi tüm ambalaj malzeme ve ekipmanlarımız ile hizmetinizdeyiz.

Call Now Button