Evden Eve Nakliyat

Evden Eve Nakliyat

Ankara Tugay Express evden eve taşımacılıkta uzman kadrosu ile hizmet vermektedir. Ankara nakliyat firmamız şehir içi ve şehirler arası evden eve nakliye hizmetlerinde yıllardır faaliyet göstermektedir. Ev taşıma konusunda profesyonel ve ekonomik nakliye hizmetleri veren firmamız, tüm illere ambalajlı, sigortalı, asansörlü, marangozlu taşıma işlemleri gerçekleştirmektedir.

ankara evden eve nakliye

Ankara Tugay Express evden eve taşımacılıkta uzman kadrosu ile hizmet vermektedir. Ankara evden eve nakliye firması olarak her zaman müşteri memnuniyetine öncelik veriyoruz. Amacımız işimizi en iyi şekilde yaparak Ankara nakliye firmaları arasındaki hizmet kalitemizi ön plana çıkarmaktır. Taşımacılık konusunda uzmanlık kazanmış kadromuz ile yıllar içinde oluşmuş deneyimlerimiz sayesinde profesyonel bir ev taşıma hizmeti sunuyoruz.

Asansörlü nakliyat günümüzde son yıllarda gelişmiş ve oldukça pratik, zamandan kazandıran ve emniyetli bir uygulamadır. Eşyalarınızın evinizden asansör ile alınması ve yeni evinize de bu şekilde aktarılması, hem taşınma işlerinizi hızlandırır, hem de apartman merdivenlerinde elde taşımaya göre çok daha hızlı ve güvenlidir. Asansörlü taşımacılık hizmetini uygulayabilmemiz için öncelikle eşyaların alınacağı ve aktarılacağı binaların, asansörümüzün kurulmasına uygun konumda olması gerekmektedir.

Call Now Button