Şehir İçi Evden Eve Nakliyat

şehir içi evden eve nakliyat

Ankara evden eve nakliye firmamız, haftanın her günü 7×24 saat şehir içi evden eve nakliyat hizmetleri vermektedir. Ankara geneli tüm bölgelere asansörlü, ambalajlı, sigortalı, marangozlu evden eve taşımacılık hizmetlerimiz bulunmaktadır. Ankara’nın hizmet kalitesinde önde gelen nakliye firmalarından olan Tugay Express günün her saati evden eve taşınma taleplerinizi karşılamaktadır.

Taşıma işlemlerine başlamadan önce eşyalarınızın en iyi şekilde ambalajlanması ve bu sayede sorunsuz taşınmasının sağlanması en önem verdiğimiz konuların başında gelmektedir. Yapılan ambalajlama işlemlerinin kalitesi evden eve nakliyat hizmetlerinini en önemli unsurlarındandır. Demonte edilmesi gereken gardrop, vitrin, yemek masası gibi büyük eşyalarınız marangozluk alet ve ekipmanları ile güvenli bir şekilde sökülür ve her bir parça özenle paketlenir. Yeni evinize aktarılan bu tür eşyalarınız deneyimli kadromuz tarafından tekrar monte edilir.

Ankara şehir içi evden eve nakliyat firması olarak günün her saatinde ev taşıma hizmetleri veriyoruz. Ankara içi taşınma işiniz olduğunda uzman kadromuz ile sizlerin ev taşıma işlerinizi yapmaktan memnuniyet duyarız. Bizi istediğiniz an arayıp evden eve nakliyat hizmetlerimiz ve fiyatlarımız hakkında bilgi alabilirsiniz.

Call Now Button